Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
72 ENTRY ACCEPTED 2018-07-26 09:50:55
2018-07-25 23:50:13
Natalia Głębowska KORIDA-P
  • 1x R-4/D2/Elim. PW Juniorzy na dużych koniach
71 ENTRY ACCEPTED 2018-07-26 09:51:28
2018-07-25 20:13:09
Aleksandra Dubiał GOLDIKA
  • 1x T-1/L3/L3
70 ENTRY ACCEPTED 2018-07-26 09:54:44
2018-07-25 16:16:45
Olga Janecka APOLLO
  • 1x T-1/L3/L3
69 ENTRY ACCEPTED 2018-07-26 09:55:02
2018-07-25 16:09:15
Olga Janecka GOLDIKA
  • 1x T-1/L3/L3
68 ENTRY ACCEPTED 2018-07-25 13:21:56
2018-07-25 12:16:05
Julia Golusik DEREK
  • 2x T-1/L3/L3
67 ENTRY ACCEPTED 2018-07-25 11:02:26
2018-07-25 10:59:49
Aleksandra Dubiał APOLLO
  • 1x T-1/L3/L3
66 ENTRY ACCEPTED 2018-07-25 11:02:11
2018-07-24 21:23:57
Katarzyna Woźniak CZEKOLADA
  • 1x R-5/N4/Elim. PW Open
65 ENTRY ACCEPTED 2018-07-24 16:11:50
2018-07-24 13:18:39
Natalia Sobecka ORLIT
  • 1x R-2/P3/Elim. PW Juniorów na kucach
  • 1x R-3/P2/P2
64 ENTRY ACCEPTED 2018-07-24 16:11:32
2018-07-24 12:00:13
Adela Spendowska LORD HARRY
  • 2x T-1/L3/L3
63 ENTRY ACCEPTED 2018-07-25 11:01:53
2018-07-24 10:47:38
Dorota Korpa TUMNUS
  • 1x R-5/N4/Elim. PW Open
  • 1x R-6/C2/Elim. PW Seniorzy
62 ENTRY ACCEPTED 2018-07-24 09:52:08
2018-07-24 07:30:46
Antonina Roemer CYCERON
  • 1x R-3/P2/P2
  • 1x R-4/D2/Elim. PW Juniorzy na dużych koniach
61 ENTRY ACCEPTED 2018-07-24 09:55:16
2018-07-23 23:09:59
Joanna Mokrogulska FILOZOFIA
  • 1x T-1/L3/L3
60 ENTRY ACCEPTED 2018-07-24 09:51:22
2018-07-23 23:07:49
Joanna Waśko FILOZOFIA
  • 1x T-1/L3/L3
59 ENTRY ACCEPTED 2018-07-24 09:51:07
2018-07-23 22:05:03
Agnieszka Adamczak PIONIER
  • 1x R-5/N4/Elim. PW Open
  • 1x R-6/C2/Elim. PW Seniorzy
58 ENTRY ACCEPTED 2018-07-24 09:50:40
2018-07-23 22:04:26
Agnieszka Adamczak HOPKINS
  • 1x R-5/N4/Elim. PW Open
57 ENTRY ACCEPTED 2018-07-24 09:50:08
2018-07-23 21:47:49
Anna Sobańska FUCONA
  • 1x R-5/N4/Elim. PW Open
56 ENTRY ACCEPTED 2018-07-24 09:49:50
2018-07-23 18:28:08
Magdalena Jaśkiewicz PASJONATA ARNI
  • 2x T-1/L3/L3
55 ENTRY ACCEPTED 2018-07-23 10:03:35
2018-07-23 08:47:29
Jolanta Kóska ROYAL
  • 1x R-1/L6 R-K/Elim. PW Młodzików
54 ENTRY ACCEPTED 2018-07-23 10:04:02
2018-07-22 18:06:27
Maya Paszkiewicz ODYSEUSZ
  • 1x R-4/D2/Elim. PW Juniorzy na dużych koniach
  • 1x R-5/N4/Elim. PW Open
53 ENTRY ACCEPTED 2018-07-23 10:03:01
2018-07-22 17:11:57
Agata Tomkowiak BELLE FLEUR
  • 1x T-1/L3/L3
52 ENTRY ACCEPTED 2018-07-22 14:31:08
2018-07-22 08:46:36
Weronika Zaborowska KRA
  • 2x T-1/L3/L3
51 ENTRY ACCEPTED 2018-07-22 14:53:31
2018-07-21 21:17:56
Magdalena Palicka ROSA
  • 1x R-4/D2/Elim. PW Juniorzy na dużych koniach
50 ENTRY ACCEPTED 2018-07-22 14:53:58
2018-07-21 18:33:06
Wiktoria Budnik MILUNIA
  • 1x R-2/P3/Elim. PW Juniorów na kucach
49 ENTRY ACCEPTED 2018-07-22 14:57:37
2018-07-21 18:30:51
Paulina Sawicka MILUNIA
  • 1x R-1/L6 R-K/Elim. PW Młodzików
48 ENTRY ACCEPTED 2018-07-22 15:10:42
2018-07-21 18:29:24
Karolina Garstka MERIDA P
  • 2x T-1/L3/L3
46 ENTRY ACCEPTED 2018-07-22 14:50:52
2018-07-20 22:48:31
Magdalena Gibała PEARL
  • 1x T-1/L3/L3
45 ENTRY ACCEPTED 2018-07-22 14:49:49
2018-07-20 21:56:35
Diana Tomkowiak FALLANDA
  • 2x T-1/L3/L3
44 ENTRY ACCEPTED 2018-07-23 14:04:20
2018-07-19 21:45:06
Zuzanna Buszczak SONATA
  • 1x R-1/L6 R-K/Elim. PW Młodzików
43 ENTRY ACCEPTED 2018-07-22 14:37:50
2018-07-19 21:34:43
Sonia Pogodzińska DUMA
  • 2x T-1/L3/L3
42 ENTRY ACCEPTED 2018-07-22 14:36:58
2018-07-19 21:29:08
Zuzanna Maternik BARACULA
  • 1x R-4/D2/Elim. PW Juniorzy na dużych koniach
41 ENTRY ACCEPTED 2018-07-22 14:36:16
2018-07-19 20:30:17
Madison Kabacinska WINNIE THE POOH
  • 2x T-1/L3/L3
40 ENTRY ACCEPTED 2018-07-22 14:35:28
2018-07-19 19:58:57
Natalia Jęziołowska REQUIEM
  • 1x T-1/L3/L3
39 ENTRY ACCEPTED 2018-07-22 14:34:41
2018-07-19 19:58:09
Natalia Jęziołowska OLIMPIC LADY
  • 1x R-4/D2/Elim. PW Juniorzy na dużych koniach
38 ENTRY ACCEPTED 2018-07-22 14:34:11
2018-07-18 23:42:10
Oliwia Tauchert CONCERTO R.Z.
  • 2x T-1/L3/L3
37 ENTRY ACCEPTED 2018-07-24 09:49:33
2018-07-18 23:31:12
Katarzyna Wosik CAMP NOU
  • 1x R-3/P2/P2
  • 1x R-5/N4/Elim. PW Open
36 ENTRY ACCEPTED 2018-07-22 14:33:03
2018-07-18 23:26:31
Katarzyna Wosik CELEBRA
  • 1x R-3/P2/P2
  • 1x R-4/D2/Elim. PW Juniorzy na dużych koniach
35 ENTRY ACCEPTED 2018-07-22 14:32:10
2018-07-18 13:36:21
Patrycja Zubko LORD VULKAN
  • 1x R-3/P2/P2
  • 1x R-4/D2/Elim. PW Juniorzy na dużych koniach
33 ENTRY ACCEPTED 2018-07-22 14:27:46
2018-07-18 09:02:08
Dominika Siudzińska CINAMON
  • 1x R-2/P3/Elim. PW Juniorów na kucach
  • 1x R-3/P2/P2
32 ENTRY ACCEPTED 2018-07-22 14:26:58
2018-07-18 09:01:48
Dominika Siudzińska APIS
  • 1x R-2/P3/Elim. PW Juniorów na kucach
31 ENTRY ACCEPTED 2018-07-22 14:26:34
2018-07-17 17:06:13
Zuzanna Grygier PASJONATA PAVAROTTI
  • 2x T-1/L3/L3
30 ENTRY ACCEPTED 2018-07-22 14:25:37
2018-07-17 17:05:59
Zuzanna Grygier ARMANI RJT
  • 2x T-1/L3/L3
29 ENTRY ACCEPTED 2018-07-22 14:24:42
2018-07-16 20:06:13
Halina Kosakowska BABILON
  • 1x R-3/P2/P2
28 ENTRY ACCEPTED 2018-07-22 14:24:09
2018-07-16 20:05:58
Halina Kosakowska MEFISTO
  • 1x T-1/L3/L3
27 ENTRY ACCEPTED 2018-07-16 12:48:15
2018-07-16 11:20:07
Magdalena Zydorczak JASNA
  • 2x T-1/L3/L3
26 ENTRY ACCEPTED 2018-07-16 12:48:42
2018-07-16 11:10:15
Julia Brząkalska FLARA
  • 1x T-1/L3/L3
25 ENTRY ACCEPTED 2018-07-16 12:49:37
2018-07-16 11:08:11
Marta Bączkowska LOLEK
  • 1x T-1/L3/L3
24 ENTRY ACCEPTED 2018-07-16 12:49:57
2018-07-16 11:05:42
Aleksandra Nowicka FERARA
  • 1x T-1/L3/L3
23 ENTRY ACCEPTED 2018-07-16 12:50:16
2018-07-16 11:03:45
Justyna Celebias FERARA
  • 1x T-1/L3/L3
22 ENTRY ACCEPTED 2018-07-16 13:03:57
2018-07-16 10:59:06
Dominika Kubiak FLARA
  • 1x T-1/L3/L3
21 ENTRY ACCEPTED 2018-07-16 13:03:39
2018-07-16 10:56:37
Marta Łabęcka FERIANA
  • 1x T-1/L3/L3
20 ENTRY ACCEPTED 2018-07-16 13:03:24
2018-07-16 10:50:30
Ada Przewoźna ALVARO
  • 1x T-1/L3/L3
19 ENTRY ACCEPTED 2018-07-16 13:03:09
2018-07-16 10:45:31
Inga Przewoźna FILOZOFIA
  • 1x T-1/L3/L3
18 ENTRY ACCEPTED 2018-07-16 13:02:32
2018-07-16 10:38:10
Karolina Pawłowska FERIANA
  • 1x T-1/L3/L3
17 ENTRY ACCEPTED 2018-07-23 14:04:38
2018-07-16 10:30:12
Aleksandra Nawrocka PILOT
  • 2x T-1/L3/L3
16 ENTRY ACCEPTED 2018-07-23 10:02:28
2018-07-16 09:54:29
Ewa Chomicz HUZAR II
  • 1x R-3/P2/P2
  • 1x R-4/D2/Elim. PW Juniorzy na dużych koniach
15 ENTRY ACCEPTED 2018-07-16 12:51:14
2018-07-15 21:45:42
Alicja Michalska TOTMES
  • 2x T-1/L3/L3
14 ENTRY ACCEPTED 2018-07-16 12:47:08
2018-07-13 22:22:54
Anna Przysada NAWIS
  • 1x R-4/D2/Elim. PW Juniorzy na dużych koniach
13 ENTRY ACCEPTED 2018-07-24 09:47:51
2018-07-12 09:54:39
Zofia Czwojdrak CONTE MAGO
  • 2x T-1/L3/L3
12 ENTRY ACCEPTED 2018-07-12 11:38:51
2018-07-12 02:43:07
Aleksandra Nazar WITO CORLEONE
  • 1x R-4/D2/Elim. PW Juniorzy na dużych koniach
11 ENTRY ACCEPTED 2018-07-12 15:02:36
2018-07-11 16:01:49
Marta Stachowiak BETI
  • 2x T-1/L3/L3
10 ENTRY ACCEPTED 2018-07-26 09:47:28
2018-07-11 14:01:49
Ilona Kamińska VALENTINO
  • 1x R-3/P2/P2
9 ENTRY ACCEPTED 2018-07-12 11:36:52
2018-07-11 11:48:11
Hania Och-Oleksy MIRADO
  • 1x T-1/L3/L3
8 ENTRY ACCEPTED 2018-07-12 11:36:37
2018-07-11 11:47:54
Martyna Ratajczak KADET
  • 1x T-1/L3/L3
7 ENTRY ACCEPTED 2018-07-12 11:36:22
2018-07-11 09:13:22
Agata Kaczmarek KRAFTER
  • 1x R-6/C2/Elim. PW Seniorzy
5 ENTRY ACCEPTED 2018-07-10 10:05:31
2018-07-10 08:06:27
Monika Majchrzak DANTE
  • 1x R-3/P2/P2
  • 1x R-5/N4/Elim. PW Open
4 ENTRY ACCEPTED 2018-07-09 12:28:58
2018-07-07 23:34:47
Adrianna Marciniak ERR-CHARGER
  • 2x T-1/L3/L3
3 ENTRY ACCEPTED 2018-07-09 12:28:44
2018-07-07 23:33:14
Adrianna Marciniak ERRISIMA
  • 1x R-3/P2/P2
  • 1x R-4/D2/Elim. PW Juniorzy na dużych koniach
2 ENTRY ACCEPTED 2018-07-09 12:28:27
2018-07-07 21:52:34
Katarzyna Wosik LILITH
  • 1x R-6/C2/Elim. PW Seniorzy
1 ENTRY ACCEPTED 2018-07-22 14:23:03
2018-07-07 21:51:30
Katarzyna Wosik LEWIATAN
  • 1x R-3/P2/P2
  • 1x R-4/D2/Elim. PW Juniorzy na dużych koniach
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Adamczak Agnieszka LKS Cwał Poznań
S
O002896
2. Bączkowska Marta SJ Baborówko
2002 (J.)
Brak
3. Brząkalska Julia SJ Baborówko
2001 (J.)
Brak
4. Budnik Wiktoria brak
2005 (JM.)
brak
5. Buszczak Zuzanna KJ Michałówka
2007 (Mł.)
b
6. Celebias Justyna SJ Baborówko
S
Brak
7. Chomicz Ewa St. J Baborówko
S
O034710
8. Czwojdrak Zofia Idmar Krajkowo
S
O003996
9. Dubiał Aleksandra niezrzeszona
2004 (JM.)
brak
10. Garstka Karolina SJ Baborówko
S
brak
11. Gibała Magdalena KJ Michałówka
1999 (MJ.)
Brak
12. Głębowska Natalia Klub Jezdziecki Gołębin Stary
2003 (JM.)
O037035
13. Golusik Julia BPK
S
brak
14. Grygier Zuzanna Klub Jeździecki Ranczo Kołata
2006 (JM.)
O041952
15. Janecka Olga bpk
2001 (J.)
brak
16. Jaśkiewicz Magdalena Niezrzeszony
S
Brak
17. Jęziołowska Natalia KJ Michałówka
2002 (J.)
O038126
18. Kabacinska Madison O.J.K Michałówka
2004 (JM.)
brak
19. Kaczmarek Agata Klub Jeździecki Michałówka
S
O025431
20. Kamińska Ilona Jeździecki Uczniowski Klub Sportowy Mieczewo
S
O012941
21. Kosakowska Halina Klub Jeździecki Raduszyn
S
O023183
22. Kóska Jolanta KJ Agro-Handel Śrem
2008 (Mł.)
O043296
23. Kubiak Dominika SJ Baborówko
2000 (J.)
Brak
24. Łabęcka Marta SJ Baborówko
2000 (J.)
Brak
25. Majchrzak Monika Idmar Krajkowo
S
O004721
26. Marciniak Adrianna KJ Lotus Poznań
S
O021966
27. Maternik Zuzanna Klub Jeździecki Gołębin Stary
1997 (MJ.)
O031071
28. Michalska Alicja SJ Baborówko
2003 (JM.)
brak
29. Mokrogulska Joanna SJ Baborówko
S
Brak
30. Nawrocka Aleksandra Kicinland
1998 (MJ.)
Brak
31. Nazar Aleksandra KJ Michałówka
2003 (JM.)
O035386
32. Nowicka Aleksandra SJ Baborówko
2004 (JM.)
Brak
33. Och-Oleksy Hania KJ Raduszyn
2003 (JM.)
brak
34. Palicka Magdalena JUKS Mieczewo
2003 (JM.)
O031127
35. Paszkiewicz Maya KJ Podkowa Gruszczyn
2003 (JM.)
O038500
36. Pawłowska Karolina SJ Baborówko
2001 (J.)
Brak
37. Pogodzińska Sonia brak
2005 (JM.)
O050146
38. Przewoźna Ada SJ Baborówko
2003 (JM.)
Brak
39. Przewoźna Inga SJ Baborówko
2000 (J.)
Brak
40. Przysada Anna Racocki Klub Jeździecki
2001 (J.)
O023278
41. Ratajczak Martyna KJ Raduszyn
2001 (J.)
brak
42. Roemer Antonina KS Grand Horse Suchy Las
2003 (JM.)
O028081
43. Sawicka Paulina SJ Baborówko
2007 (Mł.)
brak
44. Siudzińska Dominika JUKS Abakus Kaczyna
2003 (JM.)
O032998
45. Sobańska Anna St. J Baborówko
S
O008606
46. Sobecka Natalia KJ Liljówka
2003 (JM.)
BRAK
47. Spendowska Adela SJ Baborówko
2002 (J.)
brak
48. Stachowiak Marta Kicinland
2000 (J.)
Brak
49. Tauchert Oliwia Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko
2003 (JM.)
O039358
50. Waśko Joanna SJ Baborówko
2003 (JM.)
Brak
51. Wosik Katarzyna Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko
S
O019313
52. Woźniak Katarzyna KJ Podkowa Gruszczyn
S
O029219
53. Zaborowska Weronika KJ Rancho Poznań
2003 (JM.)
brak
54. Zubko Patrycja St. J Baborówko
S
O020587
55. Zydorczak Magdalena Sekcja Jeździecka Baborówko
2003 (JM.)
brak
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

20

ALVARO KUC POL 2014 Wałach siwa/kuc: F: NN
M: NN
O: Henryk Święcicki
B: NN
Brak
2.

29

APIS KUC POL 2006 Wałach siwa/kuc:146 F: Mors / Kumys
M: Antalya Border I / O'Brien Du Chesnay
O: Aleksandra Krawczyńska
B: Bogdan Jarząbek
K023102 POL013670022306
3.

64

APOLLO SP POL 2003 Wałach siwa F: LOUIS
M: AFRODYTA
O: Alicja Hadryś-Nowak
B: Polska
brak
4.

61

APOLLO SP POL 2003 Wałach siwa F: Louis
M: Afrodyta
O: Alicja Hadryś-Nowak
B: Alicja Hadryś-Nowak
brak
5.

27

ARMANI RJT Kuc Konnemara POL 2014 Wałach gniada/kuc: F: Fear Beag Bui / Templebready Fear Bui
M: Tequila Rose / Island Lad
O: Małgorzata Grygier
B: .
K025140
6.

26

BABILON SP POL 2001 Wałach kasztanowata/163 F: Dragon
M: Bylina
O: Roman Przymusiński
B: Kazimierz Kosakowski
brak
7.

39

BARACULA Holsztyńska GER 2013 Wałach gniada F: Baracuda
M: Jula I
O: Zuzanna Maternik
B: Anne Tilp
brak DE 421000557913
8.

2

BETI Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 Klacz kasztanowata F: Hektor
M: Bryza
O: Marta Stachowiak
B: Storozum Kazimierz
Brak
9.

34

CAMP NOU Westfalska GER 2011 Wałach gniada F: Contendro
M: Cexti
O: A. Tauchert
B: .
K024853
10.

33

CELEBRA SP POL 2010 Klacz gniada F: World Star IV
M: Caryca
O: A. Tauchert
B: .
K021061
11.

30

CINAMON KUC POL 2010 Wałach kasztanowata/kuc:147 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Katarzyna Siudzińska
B:
K018638 616999610274010
12.

35

CONCERTO R.Z. KWPN GER 2007 Wałach gniada F: Vittorio
M: Nefine
O: A. Tauchert
B: .
K014549
13.

14

CONTE MAGO Deutsches Reitpferd GER 2014 Wałach ciemnogniada F: Contendro I
M: Get Rythm
O: Stajnia Wygoda
B: ZG Roesser und Schellmann
brak
14.

57

CYCERON WLKP POL 2001 Wałach gniada F: Ludger / Laptop
M: Cyna / Ceres
O: Anna Roemer
B: Sylwester Kosiński
K009416 POL009681015601
15.

60

CZEKOLADA SP POL 2010 Klacz gniada F: Coriano's Ass / Coriano
M: Czelari / Saphir
O: Katarzyna Woźniak
B: Stefan Kierznowski
K022867 616009670122910
16.

7

DANTE SP POL 2006 Wałach siwa F: Rhytmus S
M: Daisy PG
O: Monika Majchrzak
B: Remigiusz Makowski
KO11668
17.

62

DEREK Wielkopolska POL 2007 Wałach siwa F: Ekwador
M: Dratwa
O: Julia Golusik
B: Katarzyna Wojtysiak
brak
18.

40

DUMA Fryzyjska POL 2006 Klacz kara F: Sander
M: Dukke
O: Zuzanna Maternik
B: -
-
19.

6

ERR-CHARGER SP POL 2013 Wałach gniada/163 F: Cantero /
M: Errisima /
O: Adrianna Marciniak
B: Adrianna Marciniak
K026049
20.

5

ERRISIMA SP POL 2002 Klacz gniada/164 F: Turbud Tempo /
M: Elegantka /
O: Adrianna Marciniak
B: Tomasz Marczak
K026050 POL009540109002
21.

22

FERARA Wielkopolski POL 2002 Klacz ciemnogniada F: Contender Son
M: Fera
O: Henryk Święcicki
B: Henryk Święcicki
Brak
22.

18

FERIANA Szlachetna Półkrew POL 2008 Klacz gniada F: Izaurus
M: Feria
O: Henryk Święcicki
B: Henryk Święcicki
Brak
23.

19

FILOZOFIA Szlachetna Półkrew POL 2005 Klacz ciemnogniada F: Dżamir
M: Fedra
O: Henryk Święcicki
B: Henryk Święcicki
Brak
24.

21

FLARA Wielkopolski POL 2003 Klacz gniada F: Glückspilz
M: Flawa
O: Henryk Święcicki
B: Henryk Święcicki
Brak
25.

54

FUCONA WLKP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Izaurus / Contender Son
M: Fuksja / Contender Son
O: Henryk Święcicki
B: Henryk Święcicki
K018015 POL007610179408
26.

63

GOLDIKA SP POL 2001 Klacz siwa F: LAMBADO
M: GIRLSA
O: Stajnia Nowina Alina Celmerowska
B: Jan Kosnowicz
K008027 POL 009 61 10727 01
27.

65

GOLDIKA SP POL 2001 Klacz siwa F: Lambado
M: Girlsa
O: Stajnia Nowina Alina Celmerowska
B: Jan Kosnowicz
K008027
28.

55

HOPKINS SP POL 2011 Ogier siwa/170 F: Falbrus / Aviano
M: Heraja / Castilio
O: Agnieszka Adamczak
B: Violetta Nojmann
K019464 616009640037811
29.

3

HUZAR II MŁP POL 2012 Wałach kara F: Huzar / Jalienny
M: Hortensja /
O: Ewa Chomicz
B: Grzeforz Rysak
K022180 616006580471212
30.

24

JASNA Małopolska POL 2003 Klacz kasztanowata F: Dzielżan
M: Jutrzenka
O: Izabela Zydorczak
B: SK Walewice
brak
31.

10

KADET Szlachetna Półkrew POL 2013 Wałach kasztanowata/178 F: Ever for Pleasure
M: Kariera
O: Kazimierz Kosakowski
B: Kazimierz Kosakowski
brak
32.

66

KORIDA-P SP POL 2006 Klacz kasztanowata F: Corleone-Z
M: Kaljope-P
O: Agata Głębowska
B: Parkitny Bogdan
K011208 POL009670026206
33.

47

KRA . POL 2003 Klacz kasztanowata F: .
M: .
O: .
B: .
brak
34.

9

KRAFTER Szlachetna Półkrew POL 2010 Wałach gniada F: Mars
M: Karafka
O: Agata Kaczmarek
B: Roman Knaflewski
K023613
35.

1

LEWIATAN Wielkopolska POL 2004 Wałach ciemnogniada/mk: F: Lwówek
M: NN
O: Maciej Kubisiak
B: Maciej Kubisiak
brak
36.

4

LILITH Deutsches Pferd GER 2009 Klacz kasztanowata/162 F: Larioso
M: Alraune
O: Beata Trawczyńska
B: Barbara Ott
K017542 DE 410103005209
37.

23

LOLEK Wielkopolski POL 2004 Wałach kara F: NN
M: NN
O: Henryk Święcicki
B: NN
Brak
38.

58

LORD HARRY Holsztyńska GER 2013 Wałach gniada F: Lavall I
M: Paloma Picasso
O: Anna Maria Spendowska
B: Paul Knauer
brak DE421000090613
39.

32

LORD VULKAN SP POL 2013 Wałach kasztanowata F: Vulkan L / Vulkano
M: Lili / Lennon
O: Patrycja Zubko
B: Bartosz Szymborski
K023104 616009610190913
40.

25

MEFISTO SP POL 2009 Wałach siwa/171 F: Faust Z/
M: Madea/
O: Kazimierz Kosakowski
B: Kazimierz Kosakowski
K022062
41.

44

MERIDA P SP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Ron William
M: Magnolia-P
O: Karolina Garstka
B: Parkitny
brak
42.

45

MILUNIA KUC POL 2003 Klacz kasztanowata/kuc: F: Ewrim
M: Migotka
O: Karolina Garstka
B: Krzysztof Kowalewski
brak
43.

11

MIRADO SP POL 2001 Wałach kasztanowata/167 F: Dragon/
M: Mirabelka/
O: Kazimierz Kosakowski
B: Kazimierz Kosakowski
brak
44.

15

NAWIS MŁP POL 2004 Wałach gniada/164 F: Vis Versa / Iago C
M: Nastka / Askar
O: Agnieszka Przysada
B: SO Białka
K009135 POL006580181904
45.

49

ODYSEUSZ SP POL 2007 Wałach ciemnogniada/mk: F: Domingo / Top Dark Dream
M: Obia / Bienis
O: Stafan Stołowski
B: Tomasz Kowala
K011922 616013610100507
46.

36

OLIMPIC LADY Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 Klacz kasztanowata F: Faust Z
M: Oklahoma
O: Magdalena Jeżewska
B: Magdalena Jeżewska
K017520
47.

59

ORLIT KUC POL 2001 Wałach bułana/kuc:146 F: Split / Cynik
M: Orda / Halny
O: Grzegorz Jachimowicz
B: Monika Warych
K015971 POL013611101201
48.

53

PASJONATA ARNI Kuc Walijski POL 2012 Wałach ciemnogniada/kuc: F: Rondo’s Matador
M: Anja
O: Magdalena Jaśkiewicz
B: Jerzy Kołodziejek
Brak
49.

28

PASJONATA PAVAROTTI Kuc Walijski POL 2011 Wałach siwa/kuc: F: Tijd Vlijt's Santiago / Telynau Souza
M: Polly / Den Bramel's Baye
O: Małgorzata Grygier
B: Apasjonata
K022154
50.

42

PEARL DRP POL 1998 Klacz kara/kuc: F: .
M: .
O: .
B: .
Brak
51.

17

PILOT Małopolska POL 2005 Wałach gniada F: Vis Versa
M: Płataria
O: Jagoda Paprocka
B: Bogdan Palkowski
Brak
52.

56

PIONIER SP POL 2009 Wałach gniada/171 F: Wizjoner / Rytm
M: Pasodoble / Europejczyk
O: Agnieszka Adamczak
B: Robert Dziedziński
K020192 POL009670006709
53.

37

REQUIEM SP POL 03.05.2014 Ogier kara F: CLAVIUS
M: RAMONA KG
O: Magdalena Jeżewska
B: Magdalena Jeżewska
Brak
54.

46

ROSA Typ Szlachetny POL 2003 Klacz kasztanowata F: brak
M: brak
O: Iwona Palicka
B: brak
K022743
55.

50

ROYAL KUC POL 1998 Wałach siwa/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Jarosław Kóska
B:
K009244 POL999690102898
56.

52

SONATA KUC POL 2007 Klacz kasztanowata/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Patrycja Buszczak
B:
brak
57.

16

TOTMES SP POL 2004 Wałach gniada F: Germino d'Elle
M: Tangolita
O: Wieńczysław Michalski
B: Jerzy Kusek
brak
58.

12

VALENTINO KWPN POL 2002 Wałach gniada/163 F: Ronaldo
M: Olanta
O: Ilona Kamińska
B: A. DE CROM
K014354 0200580
59.

38

WINNIE THE POOH NN POL 2013 Wałach izabelowata/mk: F: NN
M: NN
O: Millena Zajączkowska - Kabacinska
B: -
brak
60.

13

WITO CORLEONE SP POL 2013 Wałach gniada F: Michael Angelo F
M: Wolta / Kingsten
O: Tadeusz Szymoniak
B: Jacek Maria
K022618 616009610014513
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamczak Agnieszka
LKS Cwał Poznań
HOPKINS (55)
2018-07-29
5
PIONIER (56)
2018-07-29
7
2018-07-29
3
Bączkowska Marta
SJ Baborówko
LOLEK (23)
2018-07-29
34
Brząkalska Julia
SJ Baborówko
FLARA (21)
2018-07-29
23
Budnik Wiktoria
brak
MILUNIA (45)
2018-07-29
4
Buszczak Zuzanna
KJ Michałówka
SONATA (52)
2018-07-29
Celebias Justyna
SJ Baborówko
FERARA (22)
2018-07-29
22
Chomicz Ewa
St. J Baborówko
2018-07-29
7
2018-07-29
9
Czwojdrak Zofia
Idmar Krajkowo
2018-07-29
17
2018-07-29
Dubiał Aleksandra
niezrzeszona
APOLLO (61)
2018-07-29
8
GOLDIKA (65)
2018-07-29
16
Garstka Karolina
SJ Baborówko
2018-07-29
6
2018-07-29
Gibała Magdalena
KJ Michałówka
PEARL (42)
2018-07-29
14
Głębowska Natalia
Klub Jezdziecki Gołębin Stary
2018-07-29
5
2018-07-29
4
Golusik Julia
BPK
DEREK (62)
2018-07-29
27
2018-07-29
Grygier Zuzanna
Klub Jeździecki Ranczo Kołata
2018-07-29
24
2018-07-29
2018-07-29
19
2018-07-29
Janecka Olga
bpk
GOLDIKA (63)
2018-07-29
5
APOLLO (64)
2018-07-29
11
Jaśkiewicz Magdalena
Niezrzeszony
2018-07-29
11
2018-07-29
Jęziołowska Natalia
KJ Michałówka
2018-07-29
4
REQUIEM (37)
2018-07-29
4
Kabacinska Madison
O.J.K Michałówka
2018-07-29
18
2018-07-29
Kaczmarek Agata
Klub Jeździecki Michałówka
2018-07-29
1
Kamińska Ilona
Jeździecki Uczniowski Klub Sportowy Mieczewo
2018-07-29
10
Kosakowska Halina
Klub Jeździecki Raduszyn
MEFISTO (25)
2018-07-29
2
BABILON (26)
2018-07-29
5
Kóska Jolanta
KJ Agro-Handel Śrem
ROYAL (50)
2018-07-29
Kubiak Dominika
SJ Baborówko
FLARA (21)
2018-07-29
33
Łabęcka Marta
SJ Baborówko
FERIANA (18)
2018-07-29
6
Majchrzak Monika
Idmar Krajkowo
DANTE (7)
2018-07-29
1
2018-07-29
6
Marciniak Adrianna
KJ Lotus Poznań
2018-07-29
6
2018-07-29
4
2018-07-29
2018-07-29
Maternik Zuzanna
Klub Jeździecki Gołębin Stary
2018-07-29
13
Michalska Alicja
SJ Baborówko
TOTMES (16)
2018-07-29
2018-07-29
Mokrogulska Joanna
SJ Baborówko
2018-07-29
28
Nawrocka Aleksandra
Kicinland
PILOT (17)
2018-07-29
2018-07-29
1
Nazar Aleksandra
KJ Michałówka
2018-07-29
9
Nowicka Aleksandra
SJ Baborówko
FERARA (22)
2018-07-29
32
Och-Oleksy Hania
KJ Raduszyn
MIRADO (11)
2018-07-29
10
Palicka Magdalena
JUKS Mieczewo
ROSA (46)
2018-07-29
12
Paszkiewicz Maya
KJ Podkowa Gruszczyn
2018-07-29
1
2018-07-29
2
Pawłowska Karolina
SJ Baborówko
FERIANA (18)
2018-07-29
29
Pogodzińska Sonia
brak
DUMA (40)
2018-07-29
20
2018-07-29
Przewoźna Ada
SJ Baborówko
ALVARO (20)
2018-07-29
31
Przewoźna Inga
SJ Baborówko
2018-07-29
8
Przysada Anna
Racocki Klub Jeździecki
NAWIS (15)
2018-07-29
3
Ratajczak Martyna
KJ Raduszyn
KADET (10)
2018-07-29
25
Roemer Antonina
KS Grand Horse Suchy Las
CYCERON (57)
2018-07-29
9
2018-07-29
11
Sawicka Paulina
SJ Baborówko
MILUNIA (45)
2018-07-29
Siudzińska Dominika
JUKS Abakus Kaczyna
APIS (29)
2018-07-29
2
CINAMON (30)
2018-07-29
1
2018-07-29
2
Sobańska Anna
St. J Baborówko
FUCONA (54)
2018-07-29
3
Sobecka Natalia
KJ Liljówka
ORLIT (59)
2018-07-29
3
2018-07-29
8
Spendowska Adela
SJ Baborówko
2018-07-29
20
2018-07-29
Stachowiak Marta
Kicinland
BETI (2)
2018-07-29
11
2018-07-29
Tauchert Oliwia
Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko
2018-07-29
3
2018-07-29
Waśko Joanna
SJ Baborówko
2018-07-29
30
Wosik Katarzyna
Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko
2018-07-29
11
2018-07-29
7
LILITH (4)
2018-07-29
2
CELEBRA (33)
2018-07-29
3
2018-07-29
8
2018-07-29
12
2018-07-29
8
Woźniak Katarzyna
KJ Podkowa Gruszczyn
2018-07-29
1
Zaborowska Weronika
KJ Rancho Poznań
KRA (47)
2018-07-29
26
2018-07-29
Zubko Patrycja
St. J Baborówko
2018-07-29
6
2018-07-29
2
Zydorczak Magdalena
Sekcja Jeździecka Baborówko
JASNA (24)
2018-07-29
2018-07-29
15

Number of Riders: 55

Number of Horses: 60

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-062018-2, Pałac Baborówko)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl