Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

ZR-B I Memoriał Kazimierza Celmera
Braniewo, 08 września 2018

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
39 ENTRY ACCEPTED 2018-09-07 22:23:25
2018-09-07 21:34:04
Paula Jeleniewska VIRGINIA BLUES
  • 1x 1/Mini LL/Towarzyski kl. Mini LL z trafieniem w normę czasu S1
  • 2x 2/LL/Towarzyski kl. LL z trafieniem w normę czasu S1
38 ENTRY ACCEPTED 2018-09-07 22:23:35
2018-09-07 21:33:35
Laura Skowron CODET
  • 2x 1/Mini LL/Towarzyski kl. Mini LL z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 2/LL/Towarzyski kl. LL z trafieniem w normę czasu S1
37 ENTRY ACCEPTED 2018-09-07 22:23:40
2018-09-07 21:32:52
Amelia Zalewska HEKTOR
  • 1x 1/Mini LL/Towarzyski kl. Mini LL z trafieniem w normę czasu S1
  • 2x 2/LL/Towarzyski kl. LL z trafieniem w normę czasu S1
36 ENTRY ACCEPTED 2018-09-08 11:36:18
2018-09-07 21:07:50
Paula Jeleniewska CHILLOUT
  • 1x 3/L/Kl. L zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 4/P/Kl. P dwufazowy Art 274.5.6
35 ENTRY ACCEPTED 2018-09-08 02:22:34
2018-09-07 20:36:23
Robert Brandt OPIUM
  • 1x 2/LL/Towarzyski kl. LL z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 3/L/Kl. L zwykły Art. 238.2.1
34 ENTRY ACCEPTED 2018-09-08 02:20:04
2018-09-07 19:44:20
Katarzyna Kukowska KENIA CARCASES
  • 1x 3/L/Kl. L zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 4/P/Kl. P dwufazowy Art 274.5.6
33 ENTRY ACCEPTED 2018-09-07 19:19:44
2018-09-07 19:12:11
Magdalena Jop HERALDIK
  • 2x 2/LL/Towarzyski kl. LL z trafieniem w normę czasu S1
32 ENTRY ACCEPTED 2018-09-08 02:19:21
2018-09-07 19:01:36
Martyna Sochocka CZAKO
  • 1x 3/L/Kl. L zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 4/P/Kl. P dwufazowy Art 274.5.6
31 ENTRY ACCEPTED 2018-09-08 02:19:07
2018-09-07 18:24:20
Remigiusz Wojciechowski PONTEVEDRA
  • 1x 2/LL/Towarzyski kl. LL z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 3/L/Kl. L zwykły Art. 238.2.1
30 ENTRY ACCEPTED 2018-09-07 18:33:33
2018-09-07 18:20:27
Zuzanna Maliszewska JURAND
  • 1x 1/Mini LL/Towarzyski kl. Mini LL z trafieniem w normę czasu S1
29 ENTRY ACCEPTED 2018-09-08 02:12:16
2018-09-07 17:09:02
Martyna Suwał LACHATI
  • 1x 3/L/Kl. L zwykły Art. 238.2.1
28 ENTRY ACCEPTED 2018-09-08 02:12:06
2018-09-07 15:57:03
Denisa Brandt SYMFONIA
  • 1x 4/P/Kl. P dwufazowy Art 274.5.6
  • 1x 5/N/Kl. N szybkości Art. 239
27 ENTRY ACCEPTED 2018-09-07 15:42:18
2018-09-07 15:21:10
Joanna Bońkowska GOLDI
  • 1x 1/Mini LL/Towarzyski kl. Mini LL z trafieniem w normę czasu S1
26 ENTRY ACCEPTED 2018-09-07 15:42:11
2018-09-07 15:19:38
Wiktoria Baranowska JURAND
  • 1x 1/Mini LL/Towarzyski kl. Mini LL z trafieniem w normę czasu S1
25 ENTRY ACCEPTED 2018-09-07 15:42:07
2018-09-07 15:19:05
Wiktoria Baranowska GOLDI
  • 1x 1/Mini LL/Towarzyski kl. Mini LL z trafieniem w normę czasu S1
24 ENTRY ACCEPTED 2018-09-07 15:42:02
2018-09-07 15:17:29
Helena Cichorek GOLDI
  • 1x 1/Mini LL/Towarzyski kl. Mini LL z trafieniem w normę czasu S1
23 ENTRY ACCEPTED 2018-09-07 14:34:13
2018-09-07 13:08:40
Zofia Ławniczak JURAND
  • 1x 2/LL/Towarzyski kl. LL z trafieniem w normę czasu S1
22 ENTRY ACCEPTED 2018-09-08 02:10:42
2018-09-07 11:43:00
Małgorzata Łastówka RALPH LAUREN
  • 1x 3/L/Kl. L zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 4/P/Kl. P dwufazowy Art 274.5.6
21 ENTRY ACCEPTED 2018-09-08 02:10:29
2018-09-07 11:42:25
Robert Musiał HUNTER
  • 1x 3/L/Kl. L zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 4/P/Kl. P dwufazowy Art 274.5.6
20 ENTRY ACCEPTED 2018-09-06 19:47:56
2018-09-06 19:36:40
Dominika Pietnoczka AZZARIO CANTE
  • 2x 1/Mini LL/Towarzyski kl. Mini LL z trafieniem w normę czasu S1
19 ENTRY ACCEPTED 2018-09-06 19:30:37
2018-09-06 19:19:04
Natalia Jackowska LAOS
  • 2x 2/LL/Towarzyski kl. LL z trafieniem w normę czasu S1
18 ENTRY ACCEPTED 2018-09-08 02:10:03
2018-09-06 18:15:37
Kaja Pietrzak ŁATA
  • 1x 2/LL/Towarzyski kl. LL z trafieniem w normę czasu S1
17 ENTRY ACCEPTED 2018-09-06 18:33:27
2018-09-06 18:15:35
Katarzyna Maliszewska GROTESKA
  • 2x 2/LL/Towarzyski kl. LL z trafieniem w normę czasu S1
16 ENTRY ACCEPTED 2018-09-08 02:09:12
2018-09-06 18:15:16
Kaja Pietrzak TUKAN
  • 1x 1/Mini LL/Towarzyski kl. Mini LL z trafieniem w normę czasu S1
15 ENTRY ACCEPTED 2018-09-08 02:09:06
2018-09-06 18:15:01
Dominika Mackiewicz DALIA
  • 2x 3/L/Kl. L zwykły Art. 238.2.1
14 ENTRY ACCEPTED 2018-09-08 02:08:55
2018-09-06 18:14:58
Kaja Pietrzak CHEYENNE
  • 1x 4/P/Kl. P dwufazowy Art 274.5.6
  • 1x 5/N/Kl. N szybkości Art. 239
13 ENTRY ACCEPTED 2018-09-08 02:08:43
2018-09-06 18:14:35
Kaja Pietrzak ACAI
  • 1x 1/Mini LL/Towarzyski kl. Mini LL z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 2/LL/Towarzyski kl. LL z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 3/L/Kl. L zwykły Art. 238.2.1
12 ENTRY ACCEPTED 2018-09-06 18:14:27
2018-09-06 18:13:51
Emilia Kartanowicz ŁATA
  • 1x 1/Mini LL/Towarzyski kl. Mini LL z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 2/LL/Towarzyski kl. LL z trafieniem w normę czasu S1
11 ENTRY ACCEPTED 2018-09-06 18:14:12
2018-09-06 18:13:29
Zuzanna Bereda TUKAN
  • 2x 1/Mini LL/Towarzyski kl. Mini LL z trafieniem w normę czasu S1
10 ENTRY ACCEPTED 2018-09-08 02:08:07
2018-09-05 21:14:46
Karol Kuszilek HAMPER
  • 1x 3/L/Kl. L zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 4/P/Kl. P dwufazowy Art 274.5.6
9 ENTRY ACCEPTED 2018-09-08 02:07:59
2018-09-05 21:07:09
Natalia Kasza ARIETA
  • 1x 2/LL/Towarzyski kl. LL z trafieniem w normę czasu S1
  • 2x 3/L/Kl. L zwykły Art. 238.2.1
8 ENTRY ACCEPTED 2018-09-08 09:45:17
2018-09-05 20:00:43
Natalia Wiśniowska PROXIMUS
  • 2x 2/LL/Towarzyski kl. LL z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 3/L/Kl. L zwykły Art. 238.2.1
7 ENTRY ACCEPTED 2018-09-08 09:46:55
2018-09-05 20:00:18
Julia Dworczyk ROKI
  • 2x 2/LL/Towarzyski kl. LL z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 3/L/Kl. L zwykły Art. 238.2.1
6 ENTRY ACCEPTED 2018-09-08 02:05:35
2018-09-05 14:27:29
Łucja Emiljaanowicz PAULA
  • 1x 2/LL/Towarzyski kl. LL z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 3/L/Kl. L zwykły Art. 238.2.1
5 ENTRY ACCEPTED 2018-09-08 02:05:28
2018-09-04 15:34:59
Alicja Kazimierska PUENTA
  • 2x 2/LL/Towarzyski kl. LL z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 3/L/Kl. L zwykły Art. 238.2.1
3 ENTRY ACCEPTED 2018-09-08 02:04:52
2018-09-03 21:32:28
Alicja Soroka IRYS
  • 1x 3/L/Kl. L zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 4/P/Kl. P dwufazowy Art 274.5.6
2 ENTRY ACCEPTED 2018-09-01 17:59:05
2018-09-01 12:08:09
Regina Gil FREDERICO
  • 1x 1/Mini LL/Towarzyski kl. Mini LL z trafieniem w normę czasu S1
  • 2x 2/LL/Towarzyski kl. LL z trafieniem w normę czasu S1
1 ENTRY ACCEPTED 2018-09-07 17:39:37
2018-08-29 19:04:09
Julia Bejda LACHATI
  • 1x 4/P/Kl. P dwufazowy Art 274.5.6
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Baranowska Wiktoria Brak
1997 (MJ.)
Brak
2. Bejda Julia KJ BERTYN
2000 (J.)
O031160
3. Bereda Zuzanna KJ KAJA Czosnowo
2004 (JM.)
brak
4. Brandt Denisa Braci Romanowskich
2002 (J.)
O042874
5. Dworczyk Julia Klub Jeździecki Kamińskich
2003 (JM.)
brak
6. Emiljaanowicz Łucja Braniewski Klub Jeździecki ''Boston
2000 (J.)
O035081
7. Gil Regina niezrzeszony
2000 (J.)
brak
8. Jackowska Natalia BPK
S
O021187
9. Jeleniewska Paula Bertyn
S
0013709
10. Kartanowicz Emilia KJ KAJA Czosnowo
2005 (JM.)
brak
11. Kasza Natalia KJ Bertyn Piastowo
2004 (JM.)
brak
12. Kazimierska Alicja Braniewski Klub Jeździecki ''Boston''
2003 (JM.)
brak
13. Kukowska Katarzyna J.J. Darboven
2003 (JM.)
O038594
14. Kuszilek Karol Braniewski Klub Jeździecki Boston
2003 (JM.)
O038425
15. Lyskovka Valerij
16. Łastówka Małgorzata Klub Jeździecki Stado Kętrzyn
S
O033689
17. Ławniczak Zofia Brak
2005 (JM.)
Brak
18. Mackiewicz Dominika Bertyn
1999 (MJ.)
O048185
19. Maliszewska Katarzyna Bertyn
2006 (JM.)
brak
20. Musiał Robert KJ Stado Kętrzyn
S
O039856
21. Pietnoczka Dominika BPK
1998 (MJ.)
brak
22. Pietrzak Kaja KJ J.J. DARBOVEN
2005 (JM.)
O034646
23. Skowron Laura BPK
-
24. Sochocka Martyna Klub Boreasz
S
O011228
25. Suwał Martyna Klub Jeździecki Bertyn Piastowo
2003 (JM.)
O046978
26. Wojciechowski Remigiusz BPK
S
O032564
27. Zalewska Amelia BPK
-
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

12

ACAI Wielkopolska POL 2013 Klacz ciemnogniada F: Biskeit
M: Ariadna
O: PIETRZAK RAFAŁ
B: Kuliś Dariusz
K024784 616007610083813
2.

9

ARIETA Trakeńska POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Pigmalion
M: Ajlali
O: Piotr Kasza
B: SK Plękity
brak
3.

17

AZZARIO CANTE Wielkopolska POL 2013 Wałach kasztanowata F: cantero
M: azzarda
O: natalia kurek
B: natalia kurek
brak
4.

13

CHEYENNE Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2011 Wałach gniada F: Etos
M: Cegura
O: PIETRZAK RAFAŁ
B: Mićko Jerzy
K025055 616009600047411
5.

28

CHILLOUT WLKP POL 2011 Wałach gniada F: Faktor
M: Czaora
O: Zdzisław Jeleniewski
B: Paula Jeleniwska
K019182
6.

30

CODET NN POL 2004 Klacz kara F: NN
M: NN
O: Paula Jeleniewska
B: Marcin Marek
-
7.

25

CZAKO WLKP POL 2006 Wałach ciemnogniada F: Kołczan
M: Czantoria
O: Martyna Sochocka
B: Martyna Sochocka
K019554 616007600287706
8.

14

DALIA SP POL 2011 Klacz gniada/171 F: Kortes
M: Depotka
O: Małgorzata Maliszewska
B: Małgorzata Maliszewska
brak 616009600162311 brak
9.

4

FREDERICO NN POL 2014 Wałach siwa F: NN
M: NN
O: Sebastian Świerdzewski
B: NN
brak
10.

33

Galopada F:
M:
O:
B:
11.

21

GOLDI Typ Goroncokrwisty POL 2005 Wałach siwa F: Brak
M: Brak
O: Małgorzata Maliszewska
B: Małgorzata Maliszewska
Brak
12.

8

HAMPER Wielkopolska POL 2012 Wałach kasztanowata F: Elekt
M: Hyrda
O: Maciej Kuszilek
B: Maciej Kuszilek
K023826 616007610196312
13.

31

HEKTOR NN POL 2004 Klacz gniada F: NN
M: NN
O: Paula Jeleniewska
B: Marcin Marek
-
14.

19

HUNTER Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2005 Wałach ciemnogniada F: NN
M: NN
O: Robert Musiał
B: NN
BRAK
15.

18

JURAND Folblut POL 2006 Ogier gniada F: Brak
M: Brak
O: Małgorzata Maliszewska
B: Małgorzata Maliszewska
Brak
16.

27

KENIA CARCASES WLKP POL 2010 Klacz gniada F: Denetor
M: Kenija
O: Aleksandra Pawłowicz
B: Marek Romanowski
K019633
17.

22

LACHATI Westfalska POL 2011 Klacz gniada F: LANCER
M: CHANTAL
O: BEJDA JERZY
B: BEJDA JERZY
K021715
18.

1

LACHATI Westfalska POL 2011 Klacz gniada F: Lancer III
M: Chantal
O: Jerzy Bejda
B: Jerzy Bejda
K021715 DE441411166011
19.

16

LAOS Wielkopolska POL 2005 Wałach ciemnogniada F: Ajbek
M: Lusaka
O: Natalia Jackowska
B: Marek Przeczewski
K000610
20.

11

ŁATA KUC POL 2003 Klacz srokata F: NN
M: NN
O: PIETRZAK RAFAŁ
B: Płoska Joanna
brak
21.

5

PAULA Typ Szlachetny POL 2011 Klacz siwa/mk:150 F: nn
M: nn
O: Łucja Emiljanowicz
B: Łucja Emiljanowicz
K024141 616999600284011
22.

24

PONTEVEDRA Wielkopolska POL 2011 Klacz kasztanowata F: Gluosnis
M: Polinezja
O: Cezary Wojciechowski
B: Remigiusz Wojciechowski
616007600235211
23.

3

PUENTA Szlachetna Półkrew POL 2011 Klacz skarogniada F: Gluosnis
M: Penelopa
O: Krzysztof Kazimierski
B: Wojciechowski Remigiusz
brak
24.

20

RALPH LAUREN Szlachetna Półkrew POL 2009 Wałach kasztanowata F: Ever For Pleasure
M: Riposta / Spartakus
O: Łastówka Małgorzata
B: Marczak Przemysław
K017958
25.

6

ROKI SP POL 2010 Wałach siwa F: Epistratos
M: Riwiera
O: Grzegorz Kamiński
B: Grzegorz Kamiński
brak
26.

23

SYMFONIA Szlachetna Półkrew POL 2007 Klacz ciemnogniada F: Stalone
M: Sikorka
O: Lidia Brandt
B: Robert Brandt
Brak
27.

10

TUKAN Kuc Feliń POL 2006 Wałach siwa/kuc:134 F: KENTACKY
M: TROJA
O: PIETRZAK KAJA
B: PIETRZAK RAFAŁ
K021096 POL 013 54 00849 06 12645
28.

29

VIRGINIA BLUES Małopolska POL 2012 Klacz siwa F: Brzask
M: Vivien
O: Paula Jeleniewska
B: Norbert Yildyz
-
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Baranowska Wiktoria
Brak
JURAND (18)
2018-09-08
Bejda Julia
KJ BERTYN
2018-09-08
7
Bereda Zuzanna
KJ KAJA Czosnowo
TUKAN (10)
2018-09-08
2018-09-08
3
Brandt Denisa
Braci Romanowskich
2018-09-08
2018-09-08
Dworczyk Julia
Klub Jeździecki Kamińskich
ROKI (6)
2018-09-08
9
2018-09-08
2
Emiljaanowicz Łucja
Braniewski Klub Jeździecki ''Boston
PAULA (5)
2018-09-08
7
2018-09-08
15
Gil Regina
niezrzeszony
2018-09-08
6
2018-09-08
4
Jackowska Natalia
BPK
LAOS (16)
2018-09-08
2018-09-08
8
Jeleniewska Paula
Bertyn
2018-09-08
12
2018-09-08
6
2018-09-08
4
2018-09-08
10
Kartanowicz Emilia
KJ KAJA Czosnowo
ŁATA (11)
2018-09-08
7
2018-09-08
Kasza Natalia
KJ Bertyn Piastowo
ARIETA (9)
2018-09-08
6
2018-09-08
10
Kazimierska Alicja
Braniewski Klub Jeździecki ''Boston''
PUENTA (3)
2018-09-08
14
2018-09-08
2018-09-08
9
Kukowska Katarzyna
J.J. Darboven
2018-09-08
3
2018-09-08
1
Kuszilek Karol
Braniewski Klub Jeździecki Boston
HAMPER (8)
2018-09-08
6
2018-09-08
8
Lyskovka Valerij
2018-09-08
8
2018-09-08
2
Łastówka Małgorzata
Klub Jeździecki Stado Kętrzyn
2018-09-08
4
2018-09-08
3
Ławniczak Zofia
Brak
JURAND (18)
2018-09-08
12
2018-09-08
Mackiewicz Dominika
Bertyn
DALIA (14)
2018-09-08
7
2018-09-08
1
2018-09-08
Maliszewska Katarzyna
Bertyn
GOLDI (21)
2018-09-08
11
2018-09-08
Musiał Robert
KJ Stado Kętrzyn
HUNTER (19)
2018-09-08
16
2018-09-08
5
Pietnoczka Dominika
BPK
2018-09-08
5
2018-09-08
Pietrzak Kaja
KJ J.J. DARBOVEN
TUKAN (10)
2018-09-08
1
ŁATA (11)
2018-09-08
2
ACAI (12)
2018-09-08
5
2018-09-08
5
2018-09-08
4
2018-09-08
1
Skowron Laura
BPK
CODET (30)
2018-09-08
8
2018-09-08
Sochocka Martyna
Klub Boreasz
CZAKO (25)
2018-09-08
14
2018-09-08
9
Suwał Martyna
Klub Jeździecki Bertyn Piastowo
LACHATI (22)
2018-09-08
11
Wojciechowski Remigiusz
BPK
2018-09-08
3
2018-09-08
13
Zalewska Amelia
BPK
HEKTOR (31)
2018-09-08
2
2018-09-08
13

Number of Riders: 27

Number of Horses: 28

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-062018-1, Braniewski Klub Jeździecki Boston)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl