Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

ZR-B II Kawaleryjskie Zawody Regionalne
Braniewo, 16 czerwiec 2018

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
61 ENTRY ACCEPTED 2018-06-15 22:24:28
2018-06-15 20:40:35
Katarzyna Kukowska LEOPARD
  • 1x 5/ P /Kl. P o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem Art. 269.5
  • 1x 6/ N /Kl. N Szybkości Art. 239
60 ENTRY ACCEPTED 2018-06-15 22:24:51
2018-06-15 20:40:17
Katarzyna Kukowska CELTA-N
  • 1x 2/ LL /Towarzyski kl. LL z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 4/ L /Kl. L dwufazowy Art. 274.5.3
59 ENTRY ACCEPTED 2018-06-15 22:25:10
2018-06-15 20:08:59
Paulina Dąbrowska TRACY
  • 1x 2/ LL /Towarzyski kl. LL z trafieniem w normę czasu S1
58 ENTRY ACCEPTED 2018-06-15 22:25:26
2018-06-15 20:08:09
Laura Brulińska TRACY
  • 2x 2/ LL /Towarzyski kl. LL z trafieniem w normę czasu S1
57 ENTRY ACCEPTED 2018-06-15 18:45:04
2018-06-15 17:35:53
Joanna Wedeł EVEREST
  • 2x 2/ LL /Towarzyski kl. LL z trafieniem w normę czasu S1
56 ENTRY ACCEPTED 2018-06-15 18:45:52
2018-06-15 17:06:13
Maciej Wedeł HOSTELLO
  • 2x 2/ LL /Towarzyski kl. LL z trafieniem w normę czasu S1
55 ENTRY ACCEPTED 2018-06-15 18:46:20
2018-06-15 16:46:15
Adam Gospodarczyk VIVARO
  • 1x 2/ LL /Towarzyski kl. LL z trafieniem w normę czasu S1
54 ENTRY ACCEPTED 2018-06-15 18:46:52
2018-06-15 16:42:26
Jagoda Mekin VIVARO
  • 1x 1/Mini LL /Towarzyski kl. Mini LL z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 2/ LL /Towarzyski kl. LL z trafieniem w normę czasu S1
53 ENTRY ACCEPTED 2018-06-15 15:00:02
2018-06-15 14:20:41
Piotr Wiśniewski HUBA
  • 2x 4/ L /Kl. L dwufazowy Art. 274.5.3
52 ENTRY ACCEPTED 2018-06-15 14:13:16
2018-06-15 14:09:26
Justyna Stasiulewicz WENEZJA
  • 1x 4/ L /Kl. L dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/ P /Kl. P o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem Art. 269.5
51 ENTRY ACCEPTED 2018-06-15 14:13:42
2018-06-15 14:08:46
Justyna Stasiulewicz ARTEMOR
  • 1x 2/ LL /Towarzyski kl. LL z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 4/ L /Kl. L dwufazowy Art. 274.5.3
50 ENTRY ACCEPTED 2018-06-15 14:14:01
2018-06-15 14:08:06
Kamila Dobrołowicz DEKSTER
  • 1x 2/ LL /Towarzyski kl. LL z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 4/ L /Kl. L dwufazowy Art. 274.5.3
49 ENTRY ACCEPTED 2018-06-15 13:22:33
2018-06-15 13:14:41
Martyna Sochocka CZAKO
  • 2x 4/ L /Kl. L dwufazowy Art. 274.5.3
48 ENTRY ACCEPTED 2018-06-15 13:22:18
2018-06-15 12:59:38
Marianna Pupiałło FENIKS
  • 2x 1/Mini LL /Towarzyski kl. Mini LL z trafieniem w normę czasu S1
47 ENTRY ACCEPTED 2018-06-15 13:21:40
2018-06-15 12:59:04
Alicja Matusewicz FENIKS
  • 1x 1/Mini LL /Towarzyski kl. Mini LL z trafieniem w normę czasu S1
46 ENTRY ACCEPTED 2018-06-15 13:21:18
2018-06-15 12:52:14
Marianna Pupiałło SOUL
  • 1x 1/Mini LL /Towarzyski kl. Mini LL z trafieniem w normę czasu S1
45 ENTRY ACCEPTED 2018-06-15 13:20:50
2018-06-15 12:51:52
Alicja Matusewicz SOUL
  • 2x 1/Mini LL /Towarzyski kl. Mini LL z trafieniem w normę czasu S1
44 ENTRY ACCEPTED 2018-06-15 11:28:26
2018-06-15 11:14:26
Remigiusz Wojciechowski PONTEVEDRA
  • 2x 2/ LL /Towarzyski kl. LL z trafieniem w normę czasu S1
43 ENTRY ACCEPTED 2018-06-15 11:28:55
2018-06-15 11:10:54
Remigiusz Wojciechowski PUENTA
  • 2x 2/ LL /Towarzyski kl. LL z trafieniem w normę czasu S1
42 ENTRY ACCEPTED 2018-06-15 11:04:45
2018-06-15 10:31:57
Ewelina Biały LIMONKA
  • 2x 2/ LL /Towarzyski kl. LL z trafieniem w normę czasu S1
41 ENTRY ACCEPTED 2018-06-14 23:26:32
2018-06-14 22:35:23
Marta Wachowicz CLIFF
  • 2x 1/Mini LL /Towarzyski kl. Mini LL z trafieniem w normę czasu S1
40 ENTRY ACCEPTED 2018-06-14 23:27:12
2018-06-14 22:26:32
Anna Rębisz DON
  • 1x 4/ L /Kl. L dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/ P /Kl. P o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem Art. 269.5
36 ENTRY ACCEPTED 2018-06-14 23:28:38
2018-06-14 21:45:50
Zuzanna Bereda TUKAN
  • 2x 1/Mini LL /Towarzyski kl. Mini LL z trafieniem w normę czasu S1
35 ENTRY ACCEPTED 2018-06-14 23:28:54
2018-06-14 21:45:05
Weronika Wolak MEWA
  • 1x 1/Mini LL /Towarzyski kl. Mini LL z trafieniem w normę czasu S1
34 ENTRY ACCEPTED 2018-06-14 23:29:08
2018-06-14 21:44:35
Weronika Wolak TUKAN
  • 1x 1/Mini LL /Towarzyski kl. Mini LL z trafieniem w normę czasu S1
33 ENTRY ACCEPTED 2018-06-14 23:29:26
2018-06-14 21:43:38
Ola Sitarz MEWA
  • 2x 1/Mini LL /Towarzyski kl. Mini LL z trafieniem w normę czasu S1
32 ENTRY ACCEPTED 2018-06-14 23:29:44
2018-06-14 21:42:24
Emilia Kartanowicz ŁATA
  • 2x 1/Mini LL /Towarzyski kl. Mini LL z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 2/ LL /Towarzyski kl. LL z trafieniem w normę czasu S1
31 ENTRY ACCEPTED 2018-06-14 21:28:07
2018-06-14 21:27:32
Dominika Pietnoczka AZZARIO CANTE
  • 2x 1/Mini LL /Towarzyski kl. Mini LL z trafieniem w normę czasu S1
30 ENTRY ACCEPTED 2018-06-14 21:28:37
2018-06-14 21:08:15
Natalia Jackowska LAOS
  • 1x 2/ LL /Towarzyski kl. LL z trafieniem w normę czasu S1
  • 2x 4/ L /Kl. L dwufazowy Art. 274.5.3
29 ENTRY ACCEPTED 2018-06-14 20:39:19
2018-06-14 19:59:37
Paulina Filipek WERONA
  • 1x 2/ LL /Towarzyski kl. LL z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 4/ L /Kl. L dwufazowy Art. 274.5.3
28 ENTRY ACCEPTED 2018-06-14 20:40:14
2018-06-14 19:42:27
Karol Kuszilek HAMPER
  • 1x 4/ L /Kl. L dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/ P /Kl. P o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem Art. 269.5
27 ENTRY ACCEPTED 2018-06-14 20:40:48
2018-06-14 18:20:49
Kasia Maksymiuk ACAI
  • 2x 2/ LL /Towarzyski kl. LL z trafieniem w normę czasu S1
26 ENTRY ACCEPTED 2018-06-14 20:41:21
2018-06-14 18:17:27
Hania Załęska PALOMA
  • 1x 2/ LL /Towarzyski kl. LL z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 4/ L /Kl. L dwufazowy Art. 274.5.3
25 ENTRY ACCEPTED 2018-06-14 20:41:51
2018-06-14 18:16:44
Laura Brulińska BLASZKA
  • 1x 2/ LL /Towarzyski kl. LL z trafieniem w normę czasu S1
24 ENTRY ACCEPTED 2018-06-14 20:42:16
2018-06-14 18:16:01
Hania Załęska BLASZKA
  • 1x 2/ LL /Towarzyski kl. LL z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 4/ L /Kl. L dwufazowy Art. 274.5.3
23 ENTRY ACCEPTED 2018-06-14 20:42:48
2018-06-14 18:14:49
Kasia Maksymiuk NORITO
  • 2x 2/ LL /Towarzyski kl. LL z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 4/ L /Kl. L dwufazowy Art. 274.5.3
22 ENTRY ACCEPTED 2018-06-14 12:54:19
2018-06-14 11:52:39
Martyna Michałowska GRAPPA
  • 1x 1/Mini LL /Towarzyski kl. Mini LL z trafieniem w normę czasu S1
  • 2x 2/ LL /Towarzyski kl. LL z trafieniem w normę czasu S1
21 ENTRY ACCEPTED 2018-06-14 12:57:54
2018-06-14 10:48:44
Marlena Popinigo CEZERO
  • 2x 2/ LL /Towarzyski kl. LL z trafieniem w normę czasu S1
20 ENTRY ACCEPTED 2018-06-14 12:58:38
2018-06-14 10:12:43
Maciej Słowikowski CEZERO
  • 1x 2/ LL /Towarzyski kl. LL z trafieniem w normę czasu S1
19 ENTRY ACCEPTED 2018-06-14 12:59:37
2018-06-14 09:43:32
Ewa Maria Zaremba PIEGŻA
  • 2x 4/ L /Kl. L dwufazowy Art. 274.5.3
18 ENTRY ACCEPTED 2018-06-14 13:00:14
2018-06-14 09:41:39
Martyna Marcinkowska AMARETTO
  • 2x 1/Mini LL /Towarzyski kl. Mini LL z trafieniem w normę czasu S1
17 ENTRY ACCEPTED 2018-06-14 07:33:53
2018-06-13 22:28:45
Julia Bejda LACHATI
  • 1x 6/ N /Kl. N Szybkości Art. 239
  • 1x 7/ N oczko /Kl. N oczko Dwufazowy Art. 274.5.3
16 ENTRY ACCEPTED 2018-06-14 07:35:17
2018-06-13 21:56:33
Natalia Kozik EMETYTA
  • 1x 1/Mini LL /Towarzyski kl. Mini LL z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 2/ LL /Towarzyski kl. LL z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 4/ L /Kl. L dwufazowy Art. 274.5.3
15 ENTRY ACCEPTED 2018-06-15 14:19:32
2018-06-13 21:39:23
Martyna Sibiga NELSON
  • 1x 4/ L /Kl. L dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/ P /Kl. P o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem Art. 269.5
14 ENTRY ACCEPTED 2018-06-14 07:36:49
2018-06-13 20:30:12
Alicja Kazimierska DOLINA
  • 2x 1/Mini LL /Towarzyski kl. Mini LL z trafieniem w normę czasu S1
13 ENTRY ACCEPTED 2018-06-13 17:46:27
2018-06-13 16:43:33
Maja Szyszko DIA
  • 1x 2/ LL /Towarzyski kl. LL z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 4/ L /Kl. L dwufazowy Art. 274.5.3
12 ENTRY ACCEPTED 2018-06-13 17:47:02
2018-06-13 16:42:46
Julia Babiej JOLINAR
  • 1x 2/ LL /Towarzyski kl. LL z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 4/ L /Kl. L dwufazowy Art. 274.5.3
11 ENTRY ACCEPTED 2018-06-13 17:47:40
2018-06-13 16:10:06
Katarzyna Kaim TYCJAN
  • 2x 4/ L /Kl. L dwufazowy Art. 274.5.3
10 ENTRY ACCEPTED 2018-06-13 17:48:09
2018-06-13 16:09:49
Katarzyna Kaim GIO SW Z
  • 2x 4/ L /Kl. L dwufazowy Art. 274.5.3
9 ENTRY ACCEPTED 2018-06-12 23:16:43
2018-06-12 09:17:25
Katarzyna Śliwińska KRILAN
  • 2x 2/ LL /Towarzyski kl. LL z trafieniem w normę czasu S1
8 ENTRY ACCEPTED 2018-06-12 23:15:27
2018-06-12 09:16:50
Agnieszka Burzyńska NOLAAN
  • 2x 2/ LL /Towarzyski kl. LL z trafieniem w normę czasu S1
7 ENTRY ACCEPTED 2018-06-16 00:43:17
2018-06-10 19:04:45
Regina Gil NEGRESCO
  • 1x 1/Mini LL /Towarzyski kl. Mini LL z trafieniem w normę czasu S1
  • 2x 2/ LL /Towarzyski kl. LL z trafieniem w normę czasu S1
4 ENTRY ACCEPTED 2018-06-10 09:14:54
2018-06-10 09:08:28
Alicja Soroka IRYS
  • 1x 5/ P /Kl. P o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem Art. 269.5
  • 1x 6/ N /Kl. N Szybkości Art. 239
3 ENTRY ACCEPTED 2018-06-10 09:15:08
2018-06-09 18:11:04
Jelizawieta Karpińska CAMBEL
  • 1x 1/Mini LL /Towarzyski kl. Mini LL z trafieniem w normę czasu S1
  • 2x 2/ LL /Towarzyski kl. LL z trafieniem w normę czasu S1
2 ENTRY ACCEPTED 2018-06-16 00:41:03
2018-06-08 21:39:16
Łucja Emiljaanowicz PAULA
  • 2x 2/ LL /Towarzyski kl. LL z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 4/ L /Kl. L dwufazowy Art. 274.5.3
1 ENTRY ACCEPTED 2018-06-16 00:38:28
2018-06-08 19:59:33
Natalia Kasza ARIETA
  • 1x 1/Mini LL /Towarzyski kl. Mini LL z trafieniem w normę czasu S1
  • 2x 2/ LL /Towarzyski kl. LL z trafieniem w normę czasu S1
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Babiej Julia bpk
2005 (JM.)
brak
2. Babiej Julia
3. Bejda Julia KJ BERTYN
2000 (J.)
O031160
4. Bereda Zuzanna KJ KAJA Czosnowo
2004 (JM.)
brak
5. Biały Ewelina Klub Jeździecki Kaczmarczyk
S
Brak
6. Brulińska Laura MKJ Nenia w Pasłęku
2000 (J.)
zzz
7. Burzyńska Agnieszka SKJ Zastawno
S
O021022
8. Chojnowska Paulina KJ Kamińskich
9. Chojnowska Paulina
10. Dąbrowska Paulina MKJ Nenia w Pasłęku
2000 (J.)
zz
11. Dobrołowicz Kamila Stowarzyszenie Jeździeckie Sokolnik
S
O019715
12. Dworczyk Julia
13. Emiljaanowicz Łucja Braniewski Klub Jeździecki ''Boston
2000 (J.)
O035081
14. Filipek Paulina Brak
S
O035929
15. Gil Regina niezrzeszony
2000 (J.)
brak
16. Gospodarczyk Adam niezrzeszony
S
brak
17. Jackowska Natalia BPK
S
O021187
18. Kaim Katarzyna kj bracia romanowscy
S
Nr PZJ: Z005883
19. Karpińska Jelizawieta SJ Sokolnik
2002 (J.)
33438/18
20. Kartanowicz Emilia KJ KAJA Czosnowo
2005 (JM.)
brak
21. Kasza Natalia Bertyn Piastowo
2004 (JM.)
O046711
22. Kazimierska Alicja Braniewski Klub Jeździecki ''Boston''
2003 (JM.)
brak
23. Kozik Natalia Fundacja ,, Czterolistna-KONI-czyna
2000 (J.)
O027697
24. Kukowska Katarzyna J.J. Darboven
2003 (JM.)
O038594
25. Kuszilek Karol Braniewski Klub Jeździecki Boston
2003 (JM.)
30823/17
26. Maksymiuk Kasia MKJ Nenia w Pasłęku
2000 (J.)
O043964
27. Marcinkowska Martyna SKJ Hippika Tomaszkowo
2003 (JM.)
O044011
28. Matusewicz Alicja PKJ Bracia Romanowscy
2006 (JM.)
Brak
29. Mekin Jagoda niezrzeszona
S
brak
30. Michałowska Martyna Bpk
2000 (J.)
Brak
31. Pietnoczka Dominika BPK
1998 (MJ.)
brak
32. Pietrzak Kaja KJ J.J. DARBOVEN
2005 (JM.)
O034646
33. Popinigo Marlena Placówka Straży Granicznej w Grzechotkach
S
Brak
34. Pupiałło Marianna PKJ Bracia Romanowscy
2008 (Mł.)
Brak
35. Rębisz Anna LKJ Gałkowo
S
O003598
36. Sibiga Martyna Fundacja Czterolistna-KONI-czyna
2001 (J.)
O036354
37. Sitarz Ola KJ KAJA Czosnowo
2005 (JM.)
brak
38. Śliwińska Katarzyna SKJ Zastawno
2003 (JM.)
brak
39. Słowikowski Maciej LKJ LISKI
2001 (J.)
brak
40. Sochocka Martyna Klub Boreasz
S
O011228
41. Soroka Alicja Baskil Rzeczna
S
O019714
42. Stasiulewicz Justyna Stowarzyszenie Jeździeckie Sokolnik
S
O011480
43. Szyszko Maja bpk
2005 (JM.)
brak
44. Wachowicz Marta SKJ Hippika Tomaszkowo
2000 (J.)
brak
45. Wedeł Joanna KJ Bertyn
S
brak
46. Wedeł Maciej BPK
1997 (MJ.)
brak
47. Wiśniewski Piotr Bez przynależności
S
O034149
48. Wiśniowska Natalia KJ Kamińskich
49. Wojciechowski Remigiusz niezrzeszony
S
brak
50. Wolak Weronika KJ KAJA Czosnowo
2005 (JM.)
brak
51. Załęska Hania MKJ Nenia w Pasłęku
2000 (J.)
O043967
52. Zaremba Ewa Maria SKJ Hippika Tomaszkowo
S
O042096
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

19

AMARETTO Trakeńska POL 2009 Wałach kara F: Komfortas
M: Agada
O: Martyna Marcinkowska
B: nieznany
K019350
2.

6

ARIETA Traken POL 2008 Klacz gniada F: Pigmalion
M: Ajlali
O: Piotr Kasza
B: Stadnina koni Plenkity
brak
3.

45

ARTEMOR TRAK POL 2011 Ogier kara F: Emis
M: Artika
O: MIROSŁAW KULPIŃSKI
B: MIROSŁAW KULPIŃSKI
K022756
4.

30

AZZARIO CANTE Wielkopolska POL 2013 Wałach kasztanowata F: cantero
M: azzarda
O: natalia kurek
B: natalia kurek
brak
5.

24

BLASZKA Pełna Krew Angielska POL 2001 Klacz gniada F: Aramus
M: Błachostka
O: Jerzy Przedpełski
B: Budwity
K013021
6.

8

CAMBEL Trakeńska POL 2010 Wałach gniada/172 cm F: Emis
M: Cyrkulacja
O: Jelizawieta Karpińska
B: Mirosław
brak
7.

52

CELTA-N Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Le Mistral
M: Celebra
O: Wojciech Kukowski
B: Namysł Kazimierz
Brak 616009610038312
8.

21

CEZERO Trakeńska POL 2011 Wałach siwa/165 F: Olivier
M: Czerta po Ogar
O: Małgorzata Słowikowska
B: SK Liski
brak
9.

59

Cherry Lady F:
M:
O:
B:
10.

34

CHEYENNE Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2011 Wałach gniada F: Etos
M: Cegura
O: PIETRZAK RAFAŁ
B: Mićko Jerzy
K025055 616009600047411
11.

37

CLIFF Małopolska POL 2010 Wałach gniada F: Burgund
M: Cliff of Moher
O: Beata Wachowicz
B: Marek Romanowski
brak
12.

43

CZAKO WLKP POL 2006 Wałach ciemnogniada F: Kołczan
M: Czantoria
O: Martyna Sochocka
B: Martyna Sochocka
K019554 616007600287706
13.

56

Dafne F:
M:
O:
B:
14.

44

DEKSTER WLKP POL 2013 Wałach kasztanowata/168 F: Cugnot
M: Dumka
O: Mirosław Kulpiński
B: Mirosław Kulpiński
brak
15.

16

DIA Trakeńska POL 2008 Klacz gniada/165 F: Bohun
M: Debora
O: Tomasz Kardacz
B: Tomasz Kardacz
brak
16.

17

DOLINA Szlachetna Półkrew POL 2006 Klacz gniada F: Le Voltaire
M: Depotka
O: Krzysztof Jakimiak
B: SK Kadyny
brak
17.

36

DON SP POL 2011 Wałach gniada F: Dan/
M: Dosia/
O: Anna Rębisz
B: Monika Pasik
K019185 616009600195711
18.

1

EMETYTA Małopolska POL 2005 Klacz siwa/163 cm F: Hebab
M: Emilka
O: Teresa kozik
B: Teresa kozik
K023880 POL 006 60 01532 05
19.

50

EVEREST SP POL 2011 Wałach siwa F: Correro
M: Extra M
O: Joanna Wedeł
B: Zenon Farysej
brak
20.

42

FENIKS KUC POL 2013 Wałach siwa/kuc: F: NN
M: NN
O: Monika Romanowska
B: NN
Brak
21.

13

GIO SW Z Zangershide BEL 2014 Ogier ciemnogniada F: Glasgow W VH Merelsnest
M: Cedanga SW
O: Marek Romanowski
B: Zangershide
Brak
22.

35

GOPLANA Typ Pogrubiony POL 2009 Klacz gniada F: KOŁCZAN
M: GALA
O: PIETRZAK RAFAŁ
B: PIETRZAK RAFAŁ
K022919 616999600367009
23.

22

GRAPPA Kuc Walijski POL 2012 Klacz kasztanowata F: Nn
M: Nn
O: Adam Smal
B: Nn
Brak
24.

27

HAMPER Wielkopolska POL 2012 Wałach kasztanowata F: Elekt
M: Hyrda
O: Maciej Kuszilek
B: Maciej Kuszilek
brak 616007610196312
25.

49

HOSTELLO SP POL 2006 Wałach gniada F: Avero
M: Hossa
O: Joanna Wedeł
B: Zenon Farysej
brak
26.

47

HUBA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2005 Klacz ciemnogniada F: Loxley
M: Higiena
O: Piotr Wiśniewski
B: Marta Kadłubowska
K019723
27.

9

IRYS Wielkopolska POL 2005 Wałach gniada F: Trawers
M: Imulacja
O: Waldemar Soroka
B: Krystian Kliś
K013059
28.

57

Jolinar F:
M:
O:
B:
29.

15

JOLINAR Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2008 Klacz siwa F: Calderon
M: Junka
O: Tomasz Kardacz
B: Kucharska Anetta
brak
30.

12

KRILAN Szlachetna Półkrew POL 2004 Wałach kasztanowata F: Widłak xx
M: Kra
O: Witold Burzyński
B: Tomasz Burzyński
brak
31.

18

LACHATI Westfalska POL 2011 Klacz gniada F: LANCER III
M: CHANTAL
O: JERZY BEJDA
B: JERZY BEJDA
K021715 DE441411166011
32.

29

LAOS Wielkopolska POL 2005 Wałach ciemnogniada F: Ajbek
M: Lusaka
O: Natalia Jackowska
B: Marek Przeczewski
K000610
33.

53

LEOPARD Wielkopolska POL 2005 Wałach gniada F: Grey
M: Leliwa
O: Wojciech Kukowski
B: Stadnina koni Liski
K010415 POL 007 60 01569 05
34.

38

LIMONKA WLKP POL 2006 Klacz kasztanowata F: Grey / Cynik
M: Legumina / Hamlet Go
O: Sławomir Kaczmarczyk
B: SK Liski
K010010 POL007600237706
35.

5

LUISIANA XX POL 2007 Klacz gniada F: ALYWAR
M: LOLITA
O: PRZEDPEŁSKI
B: PRZEDPEŁSKI
K013721 POL007000000524
36.

31

ŁATA KUC POL 2003 Klacz srokata F: NN
M: NN
O: PIETRZAK RAFAŁ
B: Płoska Joanna
brak
37.

32

MEWA Kuc Feliń POL 2012 Klacz bułana/kuc:130 F: GRAHAM
M: MEGALIA
O: PIETRZAK RAFAŁ
B: UP LUBLIN
brak 616013580173012
38.

10

NEGRESCO KUC POL 2012 Wałach srokata/kuc: F: Adonis
M: Najdi
O: Sebastian Świerdzewski
B: brak
brak
39.

4

NELSON Wielkopolska POL 2010 Wałach gniada/168 cm F: Faktor
M: Newada
O: Anetta Sibiga
B: Anetta Sibiga
K021648 616 007 60 0283910
40.

11

NOLAAN Wielkopolska POL 2012 Wałach gniada F: Colox Cup
M: Nevada/ Quamiro
O: Tomasz Burzyński
B: Tomasz Burzyński
brak
41.

23

NORITO XX POL 2000 Wałach gniada F: xx
M: xx
O: Jerzy Przedpełski
B: xx
xx
42.

25

PALOMA Wielkopolska POL 2005 Klacz kara F: AJBEK
M: PASJONATA
O: Jerzy Przedpełski
B: Gródź łukasz
K022670
43.

7

PAULA Typ Szlachetny POL 2011 Klacz siwa/mk:150 F: nn
M: nn
O: Łucja Emiljanowicz
B: Łucja Emiljanowicz
K024141 616999600284011
44.

20

PIEGŻA SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Life and Liberty
M: Pigwa
O: Ewa Maria Zaremba
B: Stadnina Koni Rzeczna
K022165
45.

39

PONTEVEDRA Wielkopolska POL 2011 Klacz kasztanowata F: Gluosnis
M: Polinezja
O: Cezary Wojciechowski
B: Remigiusz Wojciechowski
616007600235211
46.

54

Proximus F:
M:
O:
B:
47.

40

PUENTA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2011 Klacz gniada F: Gluosnis
M: Penelopa
O: Cezary Wojciechowski
B: Remigiusz Wojciechowski
616009600235011
48.

61

Roki F:
M:
O:
B:
49.

41

SOUL KUC POL 2012 Klacz bułana/kuc: F: Strayer's Samson
M: Sonia
O: Monika Romanowska
B: Stadnina Koni Jaroszówka
Brak
50.

51

TRACY Pełna Krew Angielska POL 2007 Klacz kasztanowata F: Enjoy Plan
M: Tess
O: Jerzy Przedpełski
B: Damis BTW
K016349
51.

33

TUKAN Kuc Feliń POL 2006 Wałach siwa/kuc:134 F: KENTACKY
M: TROJA
O: PIETRZAK KAJA
B: PIETRZAK RAFAŁ
K021096 POL 013 54 00849 06 12645
52.

14

TYCJAN SP POL 2014 Wałach gniada F: Almanzor L
M: Temida
O: Marek Romanowski
B: Marek Romanowski
Brak
53.

48

VIVARO Wielkopolska POL 2004 Wałach siwa F: Cewar
M: Visa
O: Alicja Bojar
B: Agnieszka Janus
brak POL 007 52 00670 04
54.

46

WENEZJA Trakeński POL 2010 Klacz kasztanowata/169 F: Emis
M: Wamba
O: Mirosław Kulpiński
B: Mirosław Kulpiński
K019903 POL732010069210
55.

28

WERONA Wielkopolska POL 2013 Klacz kasztanowata F: Kingsten
M: Wiki
O: Zofia Filipek
B: Zofia Filipek
K025825
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Babiej Julia
bpk
JOLINAR (15)
2018-06-16
6
Babiej Julia
Jolinar (57)
2018-06-16
27
2018-06-16
2
Bejda Julia
KJ BERTYN
LACHATI (18)
2018-06-16
1
2018-06-16
Bereda Zuzanna
KJ KAJA Czosnowo
TUKAN (33)
2018-06-16
12
2018-06-16
16
Biały Ewelina
Klub Jeździecki Kaczmarczyk
LIMONKA (38)
2018-06-16
12
2018-06-16
1
Brulińska Laura
MKJ Nenia w Pasłęku
BLASZKA (24)
2018-06-16
11
TRACY (51)
2018-06-16
8
2018-06-16
Burzyńska Agnieszka
SKJ Zastawno
NOLAAN (11)
2018-06-16
18
2018-06-16
46
Chojnowska Paulina
KJ Kamińskich
Dafne (56)
2018-06-16
35
2018-06-16
36
Chojnowska Paulina
2018-06-16
2018-06-16
Dąbrowska Paulina
MKJ Nenia w Pasłęku
TRACY (51)
2018-06-16
44
Dobrołowicz Kamila
Stowarzyszenie Jeździeckie Sokolnik
DEKSTER (44)
2018-06-16
15
2018-06-16
17
Dworczyk Julia
Roki (61)
2018-06-16
18
2018-06-16
9
Emiljaanowicz Łucja
Braniewski Klub Jeździecki ''Boston
PAULA (7)
2018-06-16
2018-06-16
34
2018-06-16
6
Filipek Paulina
Brak
WERONA (28)
2018-06-16
41
2018-06-16
2018-06-16
39
Gil Regina
niezrzeszony
2018-06-16
5
2018-06-16
7
2018-06-16
22
Gospodarczyk Adam
niezrzeszony
VIVARO (48)
2018-06-16
21
Jackowska Natalia
BPK
LAOS (29)
2018-06-16
33
2018-06-16
2018-06-16
Kaim Katarzyna
kj bracia romanowscy
2018-06-16
2018-06-16
19
TYCJAN (14)
2018-06-16
21
2018-06-16
16
Karpińska Jelizawieta
SJ Sokolnik
CAMBEL (8)
2018-06-16
13
2018-06-16
28
2018-06-16
14
Kartanowicz Emilia
KJ KAJA Czosnowo
ŁATA (31)
2018-06-16
20
2018-06-16
22
2018-06-16
17
Kasza Natalia
Bertyn Piastowo
ARIETA (6)
2018-06-16
14
2018-06-16
30
2018-06-16
29
2018-06-16
3
Kazimierska Alicja
Braniewski Klub Jeździecki ''Boston''
DOLINA (17)
2018-06-16
2
2018-06-16
7
2018-06-16
47
Kozik Natalia
Fundacja ,, Czterolistna-KONI-czyna
2018-06-16
2018-06-16
10
Kukowska Katarzyna
J.J. Darboven
CELTA-N (52)
2018-06-16
2018-06-16
14
LEOPARD (53)
2018-06-16
3
2018-06-16
3
Kuszilek Karol
Braniewski Klub Jeździecki Boston
HAMPER (27)
2018-06-16
12
2018-06-16
1
Maksymiuk Kasia
MKJ Nenia w Pasłęku
NORITO (23)
2018-06-16
18
2018-06-16
42
2018-06-16
8
Marcinkowska Martyna
SKJ Hippika Tomaszkowo
2018-06-16
Matusewicz Alicja
PKJ Bracia Romanowscy
SOUL (41)
2018-06-16
19
2018-06-16
8
FENIKS (42)
2018-06-16
9
Mekin Jagoda
niezrzeszona
VIVARO (48)
2018-06-16
6
2018-06-16
45
Michałowska Martyna
Bpk
GRAPPA (22)
2018-06-16
4
2018-06-16
18
2018-06-16
Pietnoczka Dominika
BPK
2018-06-16
17
2018-06-16
15
Pietrzak Kaja
KJ J.J. DARBOVEN
2018-06-16
2018-06-16
2018-06-16
2018-06-16
GOPLANA (35)
2018-06-16
2018-06-16
Popinigo Marlena
Placówka Straży Granicznej w Grzechotkach
CEZERO (21)
2018-06-16
2018-06-16
43
Pupiałło Marianna
PKJ Bracia Romanowscy
SOUL (41)
2018-06-16
18
FENIKS (42)
2018-06-16
10
2018-06-16
11
Rębisz Anna
LKJ Gałkowo
DON (36)
2018-06-16
1
2018-06-16
6
Sibiga Martyna
Fundacja Czterolistna-KONI-czyna
NELSON (4)
2018-06-16
11
2018-06-16
5
Sitarz Ola
KJ KAJA Czosnowo
MEWA (32)
2018-06-16
25
2018-06-16
Śliwińska Katarzyna
SKJ Zastawno
KRILAN (12)
2018-06-16
5
2018-06-16
10
Słowikowski Maciej
LKJ LISKI
CEZERO (21)
2018-06-16
31
Sochocka Martyna
Klub Boreasz
CZAKO (43)
2018-06-16
7
2018-06-16
4
Soroka Alicja
Baskil Rzeczna
IRYS (9)
2018-06-16
4
2018-06-16
2
Stasiulewicz Justyna
Stowarzyszenie Jeździeckie Sokolnik
ARTEMOR (45)
2018-06-16
4
2018-06-16
3
WENEZJA (46)
2018-06-16
5
2018-06-16
2
Szyszko Maja
bpk
DIA (16)
2018-06-16
38
2018-06-16
2018-06-16
26
Wachowicz Marta
SKJ Hippika Tomaszkowo
CLIFF (37)
2018-06-16
2018-06-16
Wedeł Joanna
KJ Bertyn
EVEREST (50)
2018-06-16
16
2018-06-16
25
Wedeł Maciej
BPK
2018-06-16
39
2018-06-16
32
Wiśniewski Piotr
Bez przynależności
HUBA (47)
2018-06-16
15
2018-06-16
13
Wiśniowska Natalia
KJ Kamińskich
2018-06-16
23
2018-06-16
1
2018-06-16
3
Wojciechowski Remigiusz
niezrzeszony
2018-06-16
9
2018-06-16
PUENTA (40)
2018-06-16
37
2018-06-16
13
Wolak Weronika
KJ KAJA Czosnowo
MEWA (32)
2018-06-16
24
TUKAN (33)
2018-06-16
21
Załęska Hania
MKJ Nenia w Pasłęku
BLASZKA (24)
2018-06-16
24
2018-06-16
2
PALOMA (25)
2018-06-16
48
2018-06-16
20
2018-06-16
23
Zaremba Ewa Maria
SKJ Hippika Tomaszkowo
PIEGŻA (20)
2018-06-16
2018-06-16

Number of Riders: 52

Number of Horses: 55

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-062018-1, Braniewski Klub Jeździecki Boston)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl