Equine Masters - I Mistrzostwa Wiedzy Jeździeckiej

Thursday, 30 April 2020

Każdy kto stanie do walki o tytuł Mistrza Wiedzy Jeździeckiej jest już na samym początku wygranym. Symboliczne nagrody trafią do wszystkich uczestników, ale rośnie też pula nagród dla tych najlepszych. Patroni Generalni, czyli firmy Parkur, Pegaz Shop i Klub Jeździecki Osadkowski oraz Polish Pony Club Tomaszkowo fundują nagrody w każdym z konkursów. Będą to nagrody rzeczowe w postaci markowej odzieży jeździeckiej, Trening w Ośrodku Jakubus, który poprowadzi Trener II Klasy Agnieszka Olszewska, a także sesja zdjęciowa z „Koniem Mistrzów” czyli Sułtanem- maskotką KJ Osadkowski.

Każda z rund objęta będzie dodatkowym patronatem:

Konkurs LL, otwarty dla uczestników do 10 roku życia- o nagrody Ponyliada-Polish Pony Club&Przyjaciele

Konkurs L, otwarty dla uczestników do 15 roku życia- o nagrody firmy Torpol

Konkurs P – o nagrody firmy Hoeveler

Konkurs N – o nagrody firmy Nuba Equi

Konkurs C – o nagrody firmy Over Horse


Dzieci contra Dorośli - o nagrody Aero Poznań i Febro.

Bardzo ważne jest, by zapisując się do konkretnej rundy, przy okazji zajrzeć na strony internetowe partnerów. Każdy ze sponsorów ma za zadanie przygotowanie dodatkowych pytań „na rozgrywkę”. Będą dotyczyć one branży, lub konkretnych produktów związanych z jego działalnością.

Patronat honorowy nad imprezą objął również Pan Jan Sołtysiak, Prezes Polskiego Związku Jeździeckiego, a zapowiadane kolejne edycje będą starały się coraz bardziej podnosić swoją rangę. Już dziś podpowiadamy, aby w ramach przygotowań do zabawy zajrzeć raz jeszcze do tzn. „Pytań na odznakę” – takie uporządkowanie swojej wiedzy może się przydać.

No i może najważniejsze- Mistrzostwa polecamy jako zabawę nie tylko dla dzieciaków. Niech wyznacznikiem tego, będzie niedzielny konkurs Dzieci contra Dorośli. Tam oprócz jeździeckich nagród będzie można powalczyć też o wyjątkową gratkę. Aero Poznań - Ośrodek Szkolenia Lotniczego ufundował 30 minutowe wejścia na symulator lotów! Czyli możemy już dziś powiedzieć z pełnym przekonaniem – I Edycja Equine Masters zapowiada się ODLOTOWO!

Zapraszamy do zapisów- termin zgłoszeń upływa 7 maja, a zabawa odbywać się będzie w godzinach popołudniowych od 8 do 10 maja.

Po wszystkie szczegóły zapraszamy na panel zgłoszeniowy: https://zawodykonne.com/zawody/158/9

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2020
design and realization: signus.pl